STRONA GŁÓWNA

Strony

Strony

środa, 18 marca 2015

Konkurs z Travel Channel "Tajemnice zamków"Drodzy Czytelnicy! Wspólnie z kanałem telewizyjnym Travel Channel przygotowaliśmy dla Was konkurs z nagrodami w związku z nowymi odcinkami programu "Tajemnice zamków" emitowanymi przez patrona konkursu w każdy czwartek o godz. 20:00. Zapewne nie raz zdarzyło Wam się napotkać podczas podróży ciekawą fortyfikację, zamek, pałac...Jeśli uwieczniliście takowy zabytek, to dzięki temu możecie wziąć udział w konkursie i wygrać ciekawe nagrody :)


DO WYGRANIA:

  • I miejsce: worek żeglarski oraz adapter USB do samochodu
  • II miejsce: zestaw podróżny (opaska na oczy, zatyczki do uszu, poduszka podróżna, worek)
  • III miejsce: torba płócienna oraz zawieszka na bagaż
CO NALEŻY ZROBIĆ?

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie i powalczyć o nagrody, wyślij nam swoje zdjęcie na którym jesteś Ty lub bliska Ci osoba (na zdjęciu może być więcej osób). Na fotografii musi uwieczniony być dowolny zamek lub pałac. W tytule maila wpiszcie "Konkurs". Fajnie by było, gdybyście w treści wpisali, gdzie została zrobiona fotografia :) Wybierzemy najlepsze zdjęcia i nagrodzimy 3 uczestników! 

Zdjęcie należy wysłać na adres: [email protected]

Konkurs potrwa do 22 marca!


REGULAMIN KONKURSU:

1. Organizatorem konkursu "Tajemnice Zamków" jest właściciel strony podrozemm.pl
2. Sponsorem nagród w konkursie jest Travel Channel Polska.
3. Zadaniem uczestników jest wysłanie fotografii przedstawiającej uczestnika konkursu, jego rodzinę lub znajomych na tle zamku/pałacu na adres: . Każdy przystępujący do konkursu powinien posiadać prawa własności intelektualnej do prezentowanych treści, filmów, fotografii i wszelkich innych form przekazu. W przypadku stwierdzenia, że tak nie jest, praca nie będzie brana pod uwagę przy przyznawaniu nagród. Wszelkie ewentualne konsekwencje związane z naruszeniem praw własności intelektualnej ponosić będzie osoba, która przekazała taką pracę do oceny.
4. Każdy uczestnik konkursu może wysłać tylko jedno zdjęcie.
5. Czas trwania konkursu to 18 - 22 marca 2015 roku (włącznie).
6. Spośród wszystkich uczestników organizatorzy wybiorą 3 prace, które zostaną nagrodzone.
7. Nagrodami w konkursie są: Worek żeglarski + adapter usb do samochodu, zestaw podróżny, oraz torba płócienna + zawieszka na bagaż. 
8. Laureaci konkursu zostaną wylosowani do godziny 20.00 w dniu 23 marca 2015 r.
9. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej mailem. Lista osób do których trafią nagrody zostanie również umieszczona w poście konkursowym na blogu. Adres do wysyłki nagród należy wysłać na maila do północy 28 marca 2015 r. W przypadku niedotrzymania ww. terminu, nagroda zostanie przydzielona innemu uczestnikowi.
10. Nagrody w Konkursie nie podlegają wymianie na inne nagrody ani na ekwiwalent pieniężny. 
11. Nagroda zostanie wysłana przez sponsora do laureata, w terminie do 2 tygodni od ogłoszenia wyników, na wskazany adres na terenie Polski.
12. Zwycięzcy wyrażają zgodę na publikację swojego imienia i nazwiska na stronie podrozemm.pl oraz na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Organizatorów dla celów tego konkursu.
13. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe dane podane przez uczestnika, w szczególności za zmianę danych osobowych uniemożliwiającą odszukanie Uczestnika, któremu przyznano nagrodę.
14. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania konkursu w przypadku wpłynięcia poniżej trzech zgłoszeń. 
15. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach związanych z konkursem, to jest jego organizacją i przeprowadzaniem. 
16. Przed wzięciem udziału w konkursie każdy Uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem. Udział w konkursie będzie równoznaczny z akceptacją Regulaminu.
17. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany regulaminu w trakcie trwania konkursu.


1 komentarz:

  1. Travelling Milady19 marca 2015 22:15

    Chętnie wezmę udział. Niech tylko przekopię ten miliard zdjęć:)

    OdpowiedzUsuń