STRONA GŁÓWNA

Strony

Strony

Strony

O NAS

podrozeMM i podrozeMM - jesteśmy studentami z Gdańska. Dzielimy wspólne pasje - podróżowanie oraz fotografię. Od momentu osiągnięcia pełnoletności szukamy kolejnych miejsc na mapie, które chcielibyśmy odwiedzić. W wieku 23 lat mamy już w swoim podróżniczym portfolio 27 państw Europy i Azji i nie zamierzamy na tym poprzestać!

podrozeMM - Studentka Kulturoznawstwa. Porozumiewa się po angielsku i francusku. Pracuje w sklepie z branży sportu i turystyki. W czasie wolnym trenuje z podrozeMMem bouldering i wspinaczkę. Kociara, amatorka fotografii i sztuki wszelakiej. Lubi obejrzeć wciągający film i przeczytać dobrą książkę. 

podrozeMM - Student Iberystyki. Przez wszystkie lata nauki uczył się języków obcych. Mówi po angielsku, francusku, hiszpańsku i trochę po portugalsku. Poza uczelnią interesuje się dziennikarstwem - na bieżąco śledzi to, co dzieje się aktualnie na świecie. W wolnych chwilach gra na perkusji, trenuje wspinaczkę, obrabia zdjęcia i pisze artykuły na bloga. W przyszłości chciałby dołączyć do grona twórców na YouTube.