STRONA GŁÓWNA

Strony

Strony

Strony

WSPÓŁPRACA

Jakiś czas temu blog przestał być jedynie naszym pamiętnikiem z podróży, a obecnie pełni także funkcję portfolio. Przez skromne 4 lata działalności bloga zbieraliśmy doświadczenie, które dziś chcielibyśmy przełożyć na działalność w zakresie branży turystycznej. Naszym dużym atutem jest fakt, że rozpoczęliśmy przygodę z pisaniem bloga w wieku zaledwie 18 lat. Obecnie, mając po 23 lata, możemy się pochwalić okazałym, podróżniczym CV. Do tej pory mieliśmy okazję zwiedzać najróżniejsze miejsca w 28 krajach Europy i Azji i praktycznie nie przestajemy planować kolejnych wyjazdów.

Jesteśmy partnerem afiliacyjnym wyszukiwarki hoteli Booking.com. Mieliśmy dotąd okazję współpracować także m.in. z biurem podróży ITAKA oraz telewizją Travel Channel. Opowiadaliśmy o podróżach w programie na żywo na kanale TVN24 BiŚ. Wspomniano o nas także na antenie Radia Zet w jednej z audycji.WSPÓŁPRACA

Gromadzimy wokół siebie głównie młodych, aktywnych ludzi. 61% społeczności odwiedzającej naszego bloga jest w wieku 18-34 lat.

  • Chętnie podejmiemy się napisania posta sponsorowanego pod warunkiem, że jego tematyka będzie bezpośrednio nawiązywała do tematyki bloga.
  • Świadczymy usługi pomocy w organizacji kreatywnego wyjazdu na każdą kieszeń. Pomożemy odnaleźć tani przelot w dogodnym terminie, wyszukać odpowiedni hotel i zorganizować zwiedzanie.
  • Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy, także te, oparte o umowy barterowe. Chętnie zrecenzujemy i zaprezentujemy produkt, jeśli uznamy, że warto go polecić naszym czytelnikom.
  • Chętnie rozważymy propozycję objęcia patronatu nad konkretną wyprawą lub całą działalnością bloga.
  • Jeśli chodzi o reklamę i lokowanie produktu, jesteśmy skłonni negocjować wyłącznie oferty nawiązujące do tematyki bloga.
  • Mamy na stronie trochę miejsca na reklamy produktów lub usług, które mogą zainteresować naszych czytelników.

kontakt: [email protected]


STATYSTYKI STRONY

Nasza strona odnotowuje miesięcznie średnio 20 000 wejść (w rekordowym miesiącu 45 000). Najpopularniejszego posta wyświetlono 42 201 razy. Publikujemy wpisy także na naszym koncie na Facebooku, gdzie obserwuje nas ponad 2100 fanów.